Hakkımızda

Hakkımızda

İçerenköy Veteriner Polikliniği 2008 yılında İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir İlçesi sınırlarında,
İçerenköy’de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren hastalarına en kapsamlı hizmeti sunmayı amaç edinen İçerenköy Veteriner Kliniği; bu hedefle gerekli altyapı yatırımlarını yaparak ve uzman ekibini büyüterek 2020 yılında poliklinik ruhsatı almıştır.

İlk gününden bu yana hastalarına doğru teşhis ve tedaviyi ilke edinen İçerenköy Veteriner Polikliniği, bu doğrultuda alanındaki yenilikleri yakından takip etmekte ve teknolojik altyapısına yatırımlarını arttırarak devam ettirmektedir.

Hastalarımıza, teşhis-tedavi süreçlerinin yanısıra traş, pet malzeme, pansiyon gibi hizmetleri de bünyemizde barındırarak daha kapsamlı ve konforlu bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda, büyüyen ekibimizi uzman işbirlikleri ile de sağlamlaştırmaktayız.

Vizyonumuz

İçerenköy Veteriner Polikliniği`nin  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

Call Now Button